Kursy maturalne

PRZYGOTOWUJEMY DO MATURY - SKUTECZNIE I BEZ STRESU

Kursy przygotowawcze do matury pozwalają na racjonalne rozplanowanie materiału z wybranego przedmiotu. Przygotowujemy do matury z:

 

Udział w kursie umożliwia lepsze zorganizowanie czasu i całościowe przygotowanie do matury zgodnie z aktualnymi wymaganiami. Poza przekazaniem wiedzy czysto teoretycznej, celem kursu jest także wypracowanie umiejętności formułowania odpowiedzi zgodnie z kluczem maturalnym.

Nasi wykładowcy są nauczycielami z wieloletnim doświadczeniem, którzy systematycznie śledzą wszelkie zmiany w zakresie wymagań maturalnych. Znają tendencje tematyczne i szczególną uwagę zwracają na te rodzaje zadań, które się częściej pojawiają na egzaminie dojrzałości. Przy doborze materiału teoretycznego szczególny nacisk kładą na te partie materiału, które najczęściej pojawiają się w arkuszach maturalnych. Nauczyciele są pasjonatami w swoich dziedzinach i przekazują praktycznych umiejętności formułowania odpowiedzi. Kurs rozpoczyna się w październiku i trwa do kwietnia.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów zajęć można uzyskać w budynku Szkoły.

 

Przyjdź 8:00-18:00

Zadzwoń 33 861 89 59

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.