Technik ochrony fizycznej osób i mienia

Chyba każdy z nas chce się czuć bezpiecznie.
To jedno z podstawowych pragnień każdego człowieka.

Równocześnie na rynku powstaje coraz więcej firm, które poszukują wykwalifikowanych pracowników ochrony. Agencje ochrony, banki, prywatne podmioty, urzędy administracji publicznej poszukują osób, które zapewnią profesjonalną ochronę ludziom i obiektom.

Kierunek technik ochrony fizycznej i mienia przygotuje Cię do właściwego zabezpieczenia mienia, ochrony imprez masowych i wykrywania możliwych zagrożeń.

Istotne informacje

Nauka w Policealnej Szkole Zawodowej to dobry wybór dla osób, które chcą zdobyć konkretny zawód, a tym samym odpowiedzieć na aktualne zapotrzebowania rynku pracy.

W Policealnej Szkole Zawodowej umiejętnie łączymy teorię z praktyką.

Oprócz zajęć dydaktycznych z wysokiej klasy specjalistami,
prowadzimy warsztaty w doskonale wyposażonych pracowniach.

Czas trwania nauki
2 lata

Tryb kształcenia
zaoczny

Egzamin potwierdzający
kwalifikacje w zawodzie

Kandydat nie przyjęty na dany kierunek z powodu braku miejsc może ubiegać się o przyjęcie na inne kierunki.

Wymagane dokumenty

• świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej (oryginał, odpis, duplikat lub ksero poświadczone przez notariusza),
  • 3 fotografie legitymacyjne,
  • zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki,
  • kwestionariusz (do pobrania w Szkole lub do wypełnienia online)

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie Szkoły.

Zapisz się do szkoły wypełniając formularz online!