Nauczanie zdalne

Drodzy Słuchacze Policealnej Szkoły Medycznej i Liceum Ogólnokształcącego!

W związku z ukazaniem się nowego Rozporządzenia MEiN z dnia 23 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1870 z 2020 r.) informuję, że do dnia 8 listopada 2020 r. całość kształcenia teoretycznego oraz praktyczna nauka zawodu muszą być realizowane zdalnie.

Szczegóły nauki zdalnej zostały omówione na spotkaniach organizacyjnych z opiekunami.

W razie pytań lub problemu z logowaniem się zajęć prowadzonych online loginu należy pisać na adres mailowy: szkola.nsoiz@gmail.com

Widzimy się jutro na zajęciach przy naszych komputerach, smartfonach, tabletach itd...!