Komunikaty Dyrektora Szkoły

Drodzy Słuchacze!

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi funkcjonowania Szkoły zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Liceum Ogólnokształcące i Policealna Szkoła Medyczna

Zajęcia 7-8 listopada odbywają się zgodnie z harmonogramem. Szczegółowe informacje zostały przekazane drogą mailową i zamieszczone na grupach na Facebooku.

Komunikat Dyrektora Szkoły ws. nauczania zdalnego

Dyrektor Szkoły informuje, iż zgodnie z rozporządzeniem MEN z 5.11.2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 1960) utrzymane zostają ograniczenia w funkcjonowaniu Policealnej Szkoły Medycznej i Liceum Ogólnokształcącego.

Od  9 listopada do 29 listopada 2020 r. zajęcia dla klas I Technik Masażysta [1MTM/20], Opiekun Medyczny [2MOP/20] oraz wszystkich klas (I-III) Liceum Ogólnokształcącego prowadzone będą nadal w formie zdalnej.

Komunikat Dyrektora Szkoły ws. terminu ferii zimowych (I klasa Technik Masażysta)

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 2111) na terenie całego kraju wprowadzono nowy termin ferii zimowych.

Termin ferii dla I klasy [1MTM/20] w zawodzie Technik Masażysta [nr zawodu 325402, kwalifikacja MED.10]  przypada na okres od 4 do 17 stycznia 2021 r.